Kolejny urząd w Polsce dołączył do grona naszych zaufanych klientów. Tym razem przeprowadziliśmy bardzo dużą inwestycję, jaką było zainstalowanie systemu do głosowania i debat w Urzędzie Miasta Radomska.

Wdrożenie odbyło się na całkowicie wyremontowanej Sali Sesyjnej, która została przebudowana po blisko 50 latach. Zadanie nie było łatwe, gdyż układ sali obrad został odwrócony w stosunku do poprzedniego. Nasi fachowcy poradzili sobie jednak bez najmniejszych trudności. Łącznie zainstalowano 25 terminali (w tym terminal przewodniczącego), które zostały "wpuszczone" w nowoczesne meble. Wydarzenia, które będą się tutaj odbywać relacjonować będą aż 3 kamery obrotowe, zamontowane zgodnie z zamówieniem magistatu.

System bez najmniejszych zarzutów sprawdził się podczas swojego pierwszego działania jaką była Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, która miała miejsce w piątek 8 maja 2020 roku. Posiedzenie odbyło się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Radni i zaproszeni goście siedzieli w odpowiedniej odległości od siebie, a także byli wyposażeni w maseczki i rękawiczki.

20200429 143205 OK