Mamy przyjemność zaprezentować nasz najnowszy autorski produkt jakim jest System przeprowadzania Zdalnych Sesji pozwalający na zdalne głosowanie, zarządanie debatą oraz wideokonferencję. Powstał on w świetle zaistniałej sytuacji w kraju i na świecie dotyczącej stanu Pandemii oraz wieloma zapytaniami ze strony Samorządów.

To pierwszy tego typu system zdalnych sesji o pełnej funkcjonalności na rynku! Pozwala na przeprowadzenie elektronicznych głosowań imiennych, a dodatkowo umożliwia zarządzanie debatą. Porządkuje, kolejkuje, wyznacza limity czasu wypowiedzi, zarządza mikrofonami oraz wizaulizuje listę oczekujących do wypowiedzi w dyskusji. Ponadto zapewnia zgłoszenia wniosków formalnych czy ad vocem. Co najważniejsze, wszystko to dzieje się na komputerze Radnego!

System umożliwia przygotowanie planu sesji oraz wprowadzanie do niego zmian w czasie rzeczywistym, jak również na wydruk głosowań czy pozostałych zestawień.

System zdalnych posiedzeń posiada również zaimplementowaną funkcjonalność wirtualnych prywatnych pokoi konferencyjnych. Funkcjonalność ta pozwala na przeprowadzenie posiedzenia z pełną komunikacją audio-video pomiędzy uczestnikami. Pokazuje gości spotkania i automatycznie przełącza widok na osobę aktualnie zabierającą głos. Dostęp do pokoi chroniony jest za pomocą indywidualnych spersonalizowanych tokenów, generowanych dla każdego uczestnika za każdym razem gdy następuje połączenie z systemem.