Zapraszamy do skorzystania z usługi realizacji transmisji audio – video z obrad do sieci Internet wraz z usługą archiwizacji i anonimizacji.

Usługa realizowana jest w oparciu o profesjonalny system transmisji strumieniowej z dedykowanym serwerem, charakteryzującym się wysoką elastycznością i niezawodnością działania. System pozwala na rejestrację i archiwizację zarówno obrazu jak i dźwięku. Użytkownik uzyskuje dostęp do zasobów systemu transmisji dzięki standardowej przeglądarce internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji czy też ściągania dużych plików. Ponadto każda z transmisji może zostać poddana anonimizacji. Dodatkowo mają Państwo pewność, że serwery zlokalizowane są na terenie Polski i nie następuje przekazywanie danych osobowych do państw trzecich. W przypadku korzystania z wielu popularnych serwisów streamingowych, dane są przechowywane i przetwarzane poza Polską np. w Azji Wschodniej.

Udostępniamy dedykowany player umożliwiający dostęp do serwera streamingowego, pozwalający „na żywo” śledzić realizowane transmisje w technologii zapewniającej dostęp z komputerów stacjonarnych oraz urządzeń mobilnych. Poprzez player możliwy jest również dostęp do wybranych zarchiwizowanych nagrań. Istnieje również możliwość udostępnienia nagrań w postaci plików mp4.

Oferujemy abonament miesięczny za realizację usługi transmisji z sesji rady miasta/gminy/powiatu wraz z anonimizacją w 3 wariantach.